Moderin Kids

Moderin markası ile dünya pazarında önemli bir yere sahip olan firmamız 20 uzman personeli ile Tekstil sektöründe her sezon daha yenilikçi ürünlerle modayı ve son trendleri takip edip 0-14 yaş aralığı çocuk ve bebeklere yönelik ailelerin günlük kullanımları için tercih edebileceği şık ve kaliteli ürünlerini zincir perakende mağazaları ile bayi ve distribütörlerine ulaştırarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Sizin İçin Üretiyoruz

Sezonda yüzlerce model oluşturan, çocuklar için kaliteli ve sağlıklı üretim ilkesinden ödün vermeyen firmamız  Moderin Kids son trendleri takip edip çocuklar için en iyi üretimi yapmayı ilke ediniyoruz. Moderin markalı ürünlerini Rusya ve Balkan ülkeleri başta olmak üzere yaklaşık 25 ülkeye ihraç etmekteyiz.

  • Kız çocuk kıyafetleri
  • Erkek çocuk kıyafetleri
  • Çocuk giyimi
  • Zeytinburnu toptan çocuk giyimi
  • Çocuk kıyafetleri toptan satış
  • Yeni model kız çocuk elbiseleri
  • Yeni model erkek çocuk kıyafetleri

Misyon

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak.

"Başarı Asla Tesadüf Değildir"

Vizyon

Bulunduğumuz sektörde dünya standartlarında insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir firma olmaktır.

Kaliteli ve ucuz çocuk giyim için Moderin Kids'i tercih etmelisiniz.

Çünkü Moderin kids toptan çocuk giyimde en kaliteli ürünlere sahip firmalardan biri. Çocuk giyim ürünlerinde modaya yön vererek en iyi ürünleri üretmek için var olan bir firmadır. Kız ve Erkek çocukların renkli dünyalarını yansıtan en güzel kıyafetlere en iyi fiyatlara ulaşabilirsiniz. 0 yaş 14 yaş aralığındaki çocuklar için üretiğimiz çocuk kıyafetleri en uygun fiyatlarla firmamızda. Kaliteli ve şık tasarımlı çocuk giysi ürünleri ve birbirinden özel çocuk giyim ürünlerini bir çok renk ve kumaş türünde üretiyoruz. Kız çocuk giyim ve erkek çocuk giyim kategorilerinde de en iyi ürünleri üretip sizlerle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Toptan Çocuk Kıyafetleri Moderin Kids'den alınır.

Perankende mağazalarında, instagram mağazanızda veya pazaryerlerinde satacağınız çocuk kıyafetlerin topptan fiyatına mağazamızdan alabilirsiniz. Mağazanız için toptan çocuk giyim ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri en iyi fiyatlara temin edebilirsiniz. Çocuk pijama ve çocuk sweatshirt ürünleriyle de öne çıkan modellerimiz, kaliteli kumaşlardan imal edilmektedir.

Toptan Çocuk Giyim Ürünleri Satış Mağazası

Tpptan fiyatına trend ve en şık çocuk giyim ürünlerine uygun fiyat ayrıcalığıyla sahip olmak ister misiniz? Mağazanızda pazarda ve satış platformlarında rahatlıkla satabileceğiniz ürünleri üretiyoruz. Her çocuğun kendi tarzına uyum sağlayacak hem günlük hem özel günler için en güzel kıyafetler firmamızda. Firmamız Kız çocuk ve erkek çocuk ürünlerini sürekli güncel tutarak stoklu çalışmaktadır. Çocuklar için eşofmanlar, pijamalar, sweatshirt üst giyim alt giyim guruplarında üretim yapmaktayız. Geniş bir yaş ve beden aralığında beğeninizi sunulan çocuk giyim ürünlerinin en büyük avantajı toptan olarak temin edebilirsiniz. Uygun fiyatlı çocuk giyim ürünleri, güvenli alışveriş ayrıcalığıyla mağazamızda sizleri bekliyor. Bol Kazançlı ve hesaplı toptan alışverişleriniz için bizi tercih etmenizden gurur duyarız.

Zeytinburnu Toptan Çocuk Kıyafetleri

Çocuk giyim ürünlerinde eşofmanlar, pijamalar, sweatshirt üst giyim alt ve üst dış giyim ürünleri sizler için bir üretiyoruz. Firmamız İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan mağazamız çocuk giyiminde uzun yolların tecrübesi ile kaliteli ürünler üreten nadide firmalar arasında yer almaktadır. Ürettiğimiz her ürünün perakende satışlarında hızlı satılması ve tercih edilme geri dönüşlerinin verdiği mutluluğu yaşamaktayız.

İstanbul Toptan Çocuk Kıyafetleri

Çocuk giyim ürünlerinde eşofmanlar, pijamalar, sweatshirt üst giyim alt ve üst dış giyim ürünleri sizler için bir üretiyoruz. Firmamız İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan mağazamız çocuk giyiminde uzun yolların tecrübesi ile kaliteli ürünler üreten nadide firmalar arasında yer almaktadır. Ürettiğimiz her ürünün perakende satışlarında hızlı satılması ve tercih edilme geri dönüşlerinin verdiği mutluluğu yaşamaktayız.

Hızlı Menü
×